«Чорноморець» - «Прикарпаття» - 3:0. Післямова

«Чорноморець» - «Прикарпаття» - 3:0. Післямова

У матчі 20-го туру чемпіонату івано-франківська команда зазнала поразки від одного з лідерів Першої ліги, пропустивши в Одесі три "сухі" м'ячі - 0:3. Своїми враженнями після поєдинку поділилися наставники обох команд - Руслан Мостовий ("Прикарпаття") та Олексій Антонов ("Чорноморець").

Руслан МОСТОВИЙ, головний тренер "Прикарпаття":
- Вітаю "Чорноморець" із заслуженою перемогою. Ми готувалися, вивчали суперника. Початок другого етапу чемпіонату вийшов змазаним, тому що ми все одно підбудовувалися під суперника. У нас були хороші матчі. Сказати, що ми грали в футбол - ні. Ми намагалися будь-якою ціною добитися результату в попередніх матчах. 

Готуючись до "Чорноморця", знали, що нам запропонують хороший футбол. Є причини, чому так пройшов перший тайм. Ми намагалися будувати гру через захист, щоб потім сильними сторонами в цьому аспекті протидіяти одеситам. Коли почалися проникаючі передачі через центр, ми почали не встигати. На перший план виходять стандарти, ми намагалися використовувати свої сильні сторони. Не вийшло...

Олексій АНТОНОВ, головний тренер "Чорноморця":
- Був хороший матч. Знали, що суперник добре діє в атаці, нав'язує боротьбу. Знали, що їм відступати нікуди, тому що вони борються за виживання. У першому таймі перевага була на нашому боці. У другому таймі були невимушені помилки. Може, був недонастрой.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.