Чемпіонат ААФУ. «Агрон» - «Прикарпаття-Тепловик» - 2:0

Несподіваний лідер і старожил змагань приймав одного з наймолодших новачків сезону – у Прикарпаття-Тепловика, крім дуету граючих тренерів, нема більше гравців у віці 30 і більше, та й загалом більшість гравців дебютує в турнірі. Тим не менш, в останніх турах вони добре вирівнялися, і в першому таймі зберегли ворота від посягань Агрону.

Вже після перерви господарям вдалося забити. Білик розрізною передачею запустив через правий фланг Процика, той відпасував трішки назад, звідки Петро Сокіл з відчутним рикошетом від захисника відправив м’яча в ворота ‒ 1:0 на 54-й хвилині. Відзначаємо стрункість швидкої атаки Агрону, де лівий захисник правильно підтримував прорив свого вінгера й скористався його зручною передачею.

Закріпити перевагу великогаївцям вдалося після кількох гострих атак. Буквально перед другим взяттям воріт один із флангових прострілів Білик ледве не замкнув п’ятою, а коли гості відбилися, то м’яч відлетів недалеко. Руслан Луцик, очікуючи прямо перед карним майданчиком, зарядив під поперечину ‒ 2:0. Таким чином, Агрон здобуває третю поспіль домашню перемогу, не пропускаючи м’ячів. Сім поспіль турів лідер не програє.

Герой матчу – Назар Процик (Агрон)
Міг забивати й сам, натомість став повноправним співавтором переломного першого голу в матчі.

Sport Arena

Агрон (Великогаївська ОТГ) – Прикарпаття-Тепловик (Івано-Франківськ) – 2:0 (0:0)