Буковина - Прикарпаття: анонс матчу

Буковина - Прикарпаття: анонс матчу

Завтра матчем у Чернівцях івано-франківське "Прикарпаття" завершить перше коло змагань. У другій лізі, за Регламентом, ще буде проведено два кола. Тому важливо для підопічних Володимира Ковалюка взяти три очки у цьому виїзному поєдинку.


Буковина - Прикарпаття
10 вересня, 17:00
Чернівці, стадіон "Буковина"

Арбітр: Блавацький Р.А. (Львів);

Асистенти арбітра: Прощенко Р.Ю. (Дніпро) Пилипенко Я.М. (Кропивницький)

4-й арбітр: Найко О.О. (Чернівці)

Спостерігач арбітражу: Звягінцев В.О. (Одеса) 

Після семи зіграних матчів буковинці мають в своєму активі шість очок та посідають сьому сходинку в турнірній таблиці. Підопічні Віктора Мглинця в останніх чотирьох поєдинках не програвали, здобувши одну перемоги та три матчі завершивши внічию.

"Прикарпаття" завдяки тому, що із "Агробізнесу" знято три очки за перемогу над ФК "Тернопіль", який припинив виступи у чемпіонаті, скоротило відставання від лідера до двох очок. Команда набрала  хороший хід, що в світлі наближення кубкового двобою з "Карпатами" є дуже важливим. Безпрограшна серія в чемпіонаті налічує шість ігор, відрив від переслідувачів складає комфортних чотири очки.

Матч відбудеться на центральній арені Чернівецької області - СОА "Буковина", яка вміщує 12 тисяч глядачів. До речі, менше місяця назад суперники на цьому полі провели товариський матч. Тоді перемогу здобули прикарпатці - 3:2. По голу забили Приймак, Худоб'як та Кузьмин.

Трайтурак Роман, sport.if.ua