Богдан Оринчак і Микола Квасний - у символічній збірній 27-го туру!

Богдан Оринчак і Микола Квасний - у символічній збірній 27-го туру!

Сайт SportArena назвав традиційну символічну збірну за підсумками матчів 27-го туру Першої ліги. Після перемогами над "Сумами" до числа кращих знову потрапили двоє гравців "Прикарпаття" - автор дублю у ворота сумчан півзахисник Богдан Оринчак і лівий захисник Микола Квасний, на рахунку якого дві результативні передачі у цій грі.

З приємністю відзначаємо, що для 25-річного Оринчака це вже третє подібне визнання у цьому сезоні. Раніше кращий голеадор івано-франківців (10 голів) не лише входив до символічних збірних, але й був визнаний героєм 17-го та 25-го турів Першої ліги.  А от для 24-річного оборонця Квасного, який зіграв проти своєї колишньої команди, поява у збірній туру від Sportarena стала дебютною. 

Символічна збірна 27-го туру Першої ліги:

Воротар – Олексій Паламарчук (Балкани)

Захисники:
правий захисник – Сергій Платунов (Балкани)
центральний захисник – Богдан Кушніренко (МФК Миколаїв)
центральний захисник – Ігор Курило (Агробізнес)

лівий захисник – Микола Квасний (Прикарпаття)
У першому колі в матчі проти ПФК Суми відзначився каратеїським вилученням, а цього разу виявився найвидовищнішим гравцем матчу. При посередності та апатичності захисту суперників грав досить високо по флангу, на пару з Конкольняком створюючи кількісну перевагу при атаках через лівий край. Став повноправним співавтором обох голів Оринчака, після його подачі гості заробили й пенальті.

Півзахисники:
правий півзахисник – Богдан Оринчак (Прикарпаття)
До 10 голів у поточному сезоні довів свій особистий лік Оринчак. Стрімкий правофланговий прикарпатців повністю перегравав сумчан, з легкістю оформив дубль і ще не раз загострював гру. Будучи найрезультативнішим гравцем своєї команди, Богдан компенсував несподівано слабку результативність форвардів Прикарпаття, які на друголіговому рівні були серед провідних.

центральний півзахисник – Іван Калюжний (Металіст 1925)
атакувальний півзахисник – Денис Кожанов (Волинь)
лівий півзахисник – Олександр Климець (Волинь)

Нападники:
нападник
– Олександр Мішуренко (Інгулець)
нападник – Ігор Карпенко (Волинь)

Тренер туру – Андрій Тлумак (Волинь)
Джокер туру – Вадим Яворський (Дніпро-1)
Гол туру – Богдан Кушнаренко (Суми - Прикарпаття)

Герой туру – Денис Кожанов (Волинь)
Гол, гольова передача та найвища у команді ефективність – це все Кожанов, який став найефективнішим гравцем переможного матчу проти Колоса.

За версією сайту SportArena