«Балкани» - «Прикарпаття» - 2:0. Післямова

«Балкани» - «Прикарпаття» - 2:0. Післямова

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Ми знали, що "Балканам" треба очки і нам потрібно очки, і налаштовували команду на перемогу. Перший тайм показав, що ми можемо грати і декілька моментів могли забити. Трохи нам не пощастило. В другому таймі я не знаю, що з хлопцями трапилось. Я випустив свіжих футболістів. Вийшов свіжий Худобяк, але як бачите, він всі м’ячі загубив, і ще обрізався, коли нам перший гол забили. І захисники трохи втомились, бо наші захисники у "віці", старші футболісти. Все зламалось... Я думав, навпаки, в другому таймі, ми будемо грати за вітром, оскільки в першому таймі ми грали проти вітру і грали досить непогано. Але другий тайм просто провалили. Я навіть не мав що сказати футболістам, коли зайшов в роздягальню. Таке враження, чесно кажучи, або вони мене "плавлять" як тренера, або вони не хочуть грати у футбол.

Я не знаю - які можна підібрати слова. Вже хочеться подати у відставку, тільки мені шкода тієї роботи, бо ми по крупинках збирали цю команду. І шкода цієї праці. Зараз в нас період досить поганий, ми не можемо "зачепитися" за очки. Загалом, команда в нас непогана. Однак, виходить, що ми один тайм граємо, другий – провалюємо. Це вже не перша така гра. Чому футболісти не можуть грати два тайми, я ніяк не можу зрозуміти. Хотілось би, щоб вони виходили з першої по дев’яносту хвилину.

Тут була така гра до помилки: хто заб’є перший, той і виграв. Так і трапилось. Ми допустили, можна сказати, дитячу помилку, і воротар не виручив. Нема фарту у футболі, а без фарту немає що робити. Приїдемо додому, будемо розбиратись, будемо розмовляти з керівництвом. Чесно кажучи, терпіти так не можна. Хотілось би тішити наших вболівальників. В Івано-Франківську вболівальники ходять на футбол, підтримують нашу команду. Вони скоро не будуть ходити, якщо футболісти не будуть віддаватись повністю на футбольному полі. Я завжди кажу, що ми граємо для вболівальників. Але футболісти не виконують того, що ми, тренери просимо на установці, домовляємось, говоримо які є слабкі і сильні сторони суперника. Перші хвилини вони, ніби сконцентровані, думають на футбольному полі, а потім, коли настає втома, вони просто розклеїлись.

Андрій ПАРХОМЕНКО, головний тренер "Балкан":
- Якщо брати загальну картину, то звичайно, ми добре підготувалися. І вже ці перші два мікроцикли були. Ми провели чотири тренування перед "Волинню" і тепер перед "Прикарпаттям". Дві приблизно однакові команди по стилю гри. Ми знали, що буде дуже багато довжини, адже хороші попереду футболісти, і "Прикарпаття" багато забиває. Ми просто проаналізували гру з "Волинню", де ми хоч могли виграти, але боротьба, підбори... Ми програли якраз нюанси, де і пропустили голи. Тут потрібно було терпіти. Я сказав, що яскравої гри не буде, тому що гра за очки, щоб вилазити звідти, де ми зараз знаходимося. Дуже добре хлопці працювали під час тренувального процесу, і я цілком задоволений. Було очевидно, що індивідуально всі додали в командних діях. Тому, що новенькі хлопці в процесі і їм було важко вписатися, оскільки не було тренувального процесу, як такого. У тій грі також вийшли хлопці на заміну, підсилили, проте так вийшло, що у Луцьку зіграли 2:2, а повинні були розвивати успіх.

Тут якраз був план витримати. У першому таймі у суперника було пару епізодів дуже хороших, але воротар виручив. У нас були дуже непогані атаки. Некрасива гра, але такі ігри бувають. В другому таймі, звичайно, було в планах, що вийдуть швидкі гравці і підсилять гру. Зрештою, це й відбулось. Антюх дуже швидкісний, у нього хороший дриблінг, але він мало забивав. Я йому сказав, якщо він переведе ці моменти в голи, то буде все добре. Потрібно сказати, що була агресія з нашого боку, ми почали більше контролювати гру, просто в нас дещо важке поле в плані контролю м'яча. Але в той футбол, який ми проповідуємо, було не так легко грати. Коли забили гол, ми розслабилися, з’явилось дуже багато класних моментів, можна було вже й закривати гру раніше. Проте треба було терпіти до кінця, щоб усе-таки надійно зіграти позаду. Дуже вчасно Паламар забив шедевр. Відбулось якраз те, що ми планували – ми витримали і виграли гру.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.