«Авангард» - «Прикарпаття» - 2:0. Післямова

«Авангард» - «Прикарпаття» - 2:0. Післямова

Володимир КОВАЛЮК, головний тренер "Прикарпаття":
- Хочу привітати «Авангард» з перемогою.  Ми вибудували гру від оборони. І перший тайм досить мені сподобався. Ми чекали на свої моменти, грали на контратаках і мали непогані шанси, щоб забити гол. Але потім я не зрозумів дії наших футболістів у другому таймі. Почався другий тайм – одне пенальті, вилучення, друге пенальті...  Будемо розбиратись. Образливо, бо скільки кілометрів проїхали сюди з Івано-Франківська. І програти ось так,  допомогти, можна сказати, команді «Авангард»…

Образливо, що футболісти не думають на футбольному полі. Саме основне, я їх попереджував, як в першому таймі, так і в другому таймі, на початку гри, щоб зіграти дуже кваліфіковано, дуже відповідально. А бачите, одразу на третій хвилині другого тайму "привезли" собі пенальті. Гра вже була зроблена, коли отримали ще й вилучення, і ми вже грали в меншості . Я почав робити заміни, важко було щось змінити під час гри, але шкода. Я дуже розчарований. Будемо розбиратись з гравцями, бо такі дії на футбольному полі не можна робити. 

Олександр КОСЕВИЧ, головний тренер "Авангарду":
- Повинно ж було коли-небудь припиниться це невезіння, і ми нарешті перервали серію невдач. Те, що ми забили два голи з пенальті - це, напевно, все-таки показник колективних дій. Я вважаю, що ці пенальті заслужені і видалення теж, тут не обговорюється. У першому таймі була нервозність, намагалися попросити своїх хлопців забити швидкий гол – не вийшло. Як мінімум, не пропустили, а в другому таймі була повністю наша перевага. Напевно, у гостей позначилася довга дорога, також як же і у нас - в останніх турах.

Будемо йти далі, будемо йти вперед. Хотілось би вболівальникам віддячити добром за те, що вони приходять і в сонце, і в сніг, вболівають за нас. Граємо для вболівальників. Всіх з перемогою! Вважаю, що ми її заслужили сьогодні.

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з #Командою рідного краю.