Акредитація ЗМІ на сезон 2022/23: до уваги спортивних журналістів!

Акредитація ЗМІ на сезон 2022/23: до уваги спортивних журналістів!

МФК "Прикарпаття" оголошує прийом заявок для отримання акредитації представників ЗМІ на домашні матчі івано-франківської команди у Першій лізі України сезону 2022/23, що відбуватимуться на стадіоні "Рух".

Для того, щоб отримати сезонні акредитації, вам потрібно перейти за посиланням та заповнити google-форму. Крайній термін подачі заявок – до 23:59 26-го серпня.

Квоти на отримання акредитаційних посвідчень:
друковані видання - 2 журналісти (включаючи фотокореспондента);
телеканали - 1 журналіст (+ 1 оператор);
радіостанції - 1 журналіст;
інтернет-видання - 2 журналісти (включаючи фотокореспондента);
інформаційні агентства - 1 журналіст.

У суботу, 27-го серпня, перед матчем 1-го туру чемпіонату "Прикарпаття" – "Полісся" відбуватиметься видача акредитацій біля центрального входу стадіону "Рух". Поєдинок розпочнеться о 16:00, тому просимо приходити завчасно.

ВАЖЛИВО! Усі учасники матчу, у тому числі журналісти, повинні дотримуватися Додаткових заходів безпеки для організації та проведення футбольних матчів в України серед професійних футбольних клубів в умовах військового стану. Обмеження на відвідування матчів - 30 представників ЗМІ та 10 фотографів.

Присутність на матчах забезпечена лише тим представникам ЗМІ, які отримають від клубу акредитаційні посвідчення. Інші представники ЗМІ допускатись не будуть!

Підписуйтеся на канал МФК "Прикарпаття" в Telegram і на YouTube, стежте за нами у Facebook та Instagram, щоб завжди бути разом з нами.