Акція: як футболісти «Прикарпаття» доставляли піцу

Акція: як футболісти «Прикарпаття» доставляли піцу

В рамках проекту "2018: десять добрих справ" у п'ятницю, 5 жовтня, відбулася акція Команди рідного краю спільно з піцерією "Grande Pizzeria". Десятки дзвінків, діти, дорослі телефонували, щоб замовити піцу і побачитися з улюбленими футболістами команди "Прикарпаття".

Особливо чекали зустрічі юні вболівальники. Неймовірно вразив хлопчик, який не просто чекав на піцу, а готувався до зустрічі. В руках папір, фломастери, ручки, в очах радість - так зустрічав хлопчик своїх улюблених гравців. А далі спілкування, посмішки, селфі і здійснена дитяча мрія! 

Самі футболісти були не менш зворушені. Нападник Роман Дитко каже: "Ми зрозуміли, що нас люблять, переконалися, що в цьому місті нас підтримує немало людей. Це приємно!". А півзахисник Богдан Оринчак розповів: "Був вражений, коли здійснили мрію одного юного вболівальника, насправді не хотів піци, а мріяв про зустріч".

Так, ми знаємо, що не всі змогли побачитися з футболістами, бо піцейола не встигав готувати, а футболісти доставляти, більше як 50 замовлень, тож  хотілося насамперед зробити свято для дітей, щоб здійснити їх мрії.

Хтось скаже, а навіщо це робити, що це має спільного з футболом. Через такі акції, ми стаємо ближче один до одного, додаємо віри у спільну справу - в успішний клуб "Прикарпаття", навколо якою гуртуються люди, втілюються мрії і виховується нове покоління франківців.

А уже завтра ми Вас чекаємо на грі "Прикарпаття" - "Суми", о 17.00, стадіон "Рух". Мріємо, віримо, перемагаємо!